Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Filip i Róża Wyślij » życzenia » kwiaty
FILM
Recenzje filmowe
MUZYKA
Nowości
GWIAZDOZBIÓR
Aktorki
Aktorzy
Mini Sonda
MISS PORTALU
GRY
Zagraj
Źródła
HUMOR
Blondynki
Policjanci
Różne
HOROSKOP
PROGRAM TV Polonia
IMPREZY
Bilety
Fotorelacje
Wycieczki
LINKI

Paul Young w Warszawie
W Sali Kongresowej w Warszawie wystąpił brytyjski wokalista - Paul Young. Jest on nie tylko dobrze znanym i cenionym wokalistą, ale również kompozytorem i autorem piosenek.
Paul Young zyskał popularność wydając w roku 1983 znakomity album debiutancki "No Parlez". Utwór "Wherever I Lay My Hat" z tego albumu utrzymywał się na pierwszym miejscu list przebojoów przez całe lato

Światową sławę wokaliście przyniósł utwór "Come Back & Stay". Jednak największym przebojem Paula Younga był i wciąż jest "Every Time You Go Away", a także - nagrana w duecie z Zuchero - "Sensa Una Donna".

Paul Young odwiedził już Polskę wraz ze swoimi przyjaciółmi z zespołu Los Pacaminos. Występ na sopockiej estradzie zadowolil nie tylko wiernych fanów artysty. Przypadł również do gustu młodej publiczności. Pomimo tego, że większość utworów Paula Younga to nastrojowe i ciepłe ballady, jego koncerty są bardzo żywiołowe i dynamiczne, co w połączeniu z unikalnym głosem wokalisty stanowi niezapomniane widowisko.

Także ostatnie występy Paul'a Young'a zbierają tłumy, a on sam fantastyczne recenzje. Krytycy zgodnie twierdzą, że za dojrzałością artysty kryje się młodzieńczy zapał i romantyzm. Z Warszawy Paul Young poleci do Wilna, a później do Rygi. (IAR)


Elton John zarobił na wyprzedaży 1,45 miliona funtów

Elton John zarobił 1,45 miliona funtów szterlingów na wyprzedaży wyposażenia swego domu w Londynie. Piosenkarz chce się urządzić na nowo; miał dość niektórych mebli i gadżetów, a poza tym potrzebował więcej miejsca, więc wszystko, co zbędne, wystawił na aukcję. W domu aukcyjnym Sotheby's pod młotek poszło ponad 400 obiektów, m.in. poduszki od Versacego, łóżko w stylu Art Deco, meble w stylu biedermeier, obrazy, ozdobna donica...

Wpływy okazały się znacznie wyższe od oczekiwanych; Sotheby's spodziewał się, że aukcja przyniesie "zaledwie" około miliona funtów szterlingów. Zadziałał "czynnik Eltona Johna" - powiedziała rzeczniczka domu aukcyjnego, komentując rezultat wyprzedaży.

Elton John potrzebuje miejsca m.in. na zbiór dzieł sztuki współczesnej i fotografii. Pozbył się więc wyposażenia, które skompletował w latach 90., czyli w okresie, kiedy miał problemy z narkotykami i alkoholem.

Sotheby's odtworzył na potrzeby aukcji sypialnię, jadalnię i salon piosenkarza. Chętni do wzięcia udziału w licytacji mogli tam zajrzeć i przekonać się na własne oczy, w jakich warunkach mieszkał Elton John.


| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |