Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiaty
FILM
Recenzje filmowe
MUZYKA
Nowości
GWIAZDOZBIÓR
Aktorki
Aktorzy
Mini Sonda
MISS PORTALU
GRY
Zagraj
Źródła
HUMOR
Blondynki
Policjanci
Różne
HOROSKOP
PROGRAM TV Polonia
IMPREZY
Bilety
Fotorelacje
Wycieczki
LINKI

Jennifer Lopez rozstała się z Benem Affleckiem?
Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się, przynajmniej na jakiś czas - dowiedział się w niedzielę Reuter.
W piątek widziano ich oboje w Los Angeles, wsiadających do różnych samolotów - twierdzi informator Reutera, który zastrzegł sobie anonimowość. W środę Jennifer i Ben powiadomili o odłożeniu planowanego na niedzielę ślubu, tłumacząc to niepożądanym, frenetycznym zainteresowaniem mediów. Krążą jednak również pogłoski, że zapał Afflecka do żeniaczki osłabł, kiedy Lopez zażądała intercyzy.

Według tego samego źródła, Affleck poinformował w zeszłym tygodniu ludzi ze swego najbliższego otoczenia, że on i Lopez zerwali ze sobą. W niedzielę widziano Afflecka w Las Vegas, bez Jennifer.

Inne źródła informują, że Lopez poleciała w piątek do swej rezydencji w Miami i że wybiera się wkrótce do Kanady, na zdjęcia filmowe z Richardem Gere'em. (PAP)

Roger Moore i Sting uhonorowani tytułem rycerza

Znany głównie z roli Jamesa Bonda i Świętego aktor Roger Moore otrzymał od królowej brytyjskiej tytuł rycerza. Królowa także wręczyła Krzyż Imperium Brytyjskiego gwieździe muzyki Stingowi. Ceremonia odbyła się w pałacu Buckigham w Londynie. 75-letni Roger Moore dostał tytuł rycerski za pracę dla UNICEFu - ONZ-towskiej agencji działającej na rzecz dzieci. Sting dostał order za osiągnięcia muzyczne.

Roger Moore, który teraz przed nazwiskiem będzie mógł umieszczać tytuł "sir", dostał Krzyż Imperium Brytyjskiego w roku 1999. Jest już drugim byłym Jamesem Bondem, który otrzymał tytuł rycerski. Trzy lata temu rycerzem został Sean Connery. Sting, który jest muzykiem od ćwierć wieku, wcześniej był nauczycielem. Jest również aktywnym obrońcą środowiska.

Steffi Graf ma córeczkę

Była gwiazda tenisa Steffi Graf, żona światowej sławy tenisisty Andre Agassiego, urodziła w miniony piątek córeczkę w Las Vegas - poinformował w poniedziałek internetowy "Bunte.T-Online".

Rodzice wybrali dla małej imię Jaz.

34-letnia Steffi ma już syna Jadena Gila; córeczka przyszła na świat wcześniej niż się spodziewano - państwo Agassi mówili wcześniej, że rozwiązanie miało nastąpić w połowie listopada.

Poród był naturalny i wszystko przebiegło jak należy. "Rodzice nie posiadają się z radości. Mama i córka są zdrowe i wesołe. Nie było żadnych komplikacji" - powiedziała rzeczniczka Steffi Graf. (PAP)


| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |