Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiaty
FILM
Recenzje filmowe
MUZYKA
Nowości
GWIAZDOZBIÓR
Aktorki
Aktorzy
Mini Sonda
MISS PORTALU
GRY
Zagraj
Źródła
HUMOR
Blondynki
Policjanci
Różne
HOROSKOP
PROGRAM TV Polonia
IMPREZY
Bilety
Fotorelacje
Wycieczki
LINKI

Half life 2 i Enter The Matrix
Niedawno ukazały się pierwsze informacje na temat Half Life 2. Następczyni jednej z najlepszych gier FPP wszechczasów, na bazie której powstała najlepsza gra akcji Counter Strike (jest to modyfikacja wykorzystująca m.in. engine).
Już dziś wiadomo że pod względem grafiki HL 2 przyćmi wszystkie dotychczas wydane i zapowiadane na ten rok gry. Dodatkowo będzie posiadać wspaniały model fizyczny świata, jeszcze lepszy od tego z pierwszej części. Gra ma pojawić się w sklepach jesienią. Obawiam się że, to będzie największy hit tego roku. Podobnie jak Black & White 2. Gra strategiczna w której gracz wciela się w boga na małej wyspie. Od jego decyzji zależy jak będzie ona wyglądała. Gracz równocześnie konkuruje z innymi bóstwami, walczy z nimi a nawet wypowiada wojny ich nacjom. Pierwsze, co zauważy gracz po kilkunastominutowej grze w B&W 2 to wzrost znaczenia wątków strategicznych których było nie wiele w pierwszej części. Przez wyspy będą paradować całe armie, zaś w bitwach weźmie udział blisko tysiąc wojowników Takich jak konni, rycerze czy łucznicy.
Premiera zapowiadana jest na drugą połowę tego roku. Jeśli Black & White 2 spełni pokładane przez fanów nadzieje będzie to kolejny przebój w przeciwnym wypadku kupią go przede wszystkim fani.
Podobnie jak będzie z niedawno opublikowanym Enter the Matrix, grą, która niestety zawiedzie dziesiątki tysięcy fanów filmu. Scenariusz opiera się przede wszystkim na wątkach z drugiej części filmu (na potrzeby gry nakręcono aż godzinę z filmu). Wcielamy się w dwie drugoplanowe postaci Niobi i Ghost . Posiadają one zupełnie odmienny styl gry. Grafikę w grze można określić tylko jednym terminem PLASTIKOWA. Twórcy niestety nie przenieśli klimatu filmu do gry. Gra polega wyłącznie na bijatyce, strzelaniu i efektownym uciekaniu.
Nic poza tym.
Jedynym elementem naprawdę dopracowanym jest wspaniała klimatyczna muzyka. Musze stwierdzić że nie jest to zła gra, ale... po Matrixie spodziewałem się gry tworzącej nowe standardy. A nie powielającej setki tytułów z konsoli. Ponieważ na PC/Mac gry tego typu pojawiają się bardzo rzadko gra uzyska dużą popularność, ale tylko dużą.
Oficjalna strona Half Life 2
Oficjalna strona Black & White 2
Oficjalna strona Enter the matrix


| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |