Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiaty
FILM
Recenzje filmowe
MUZYKA
Nowości
GWIAZDOZBIÓR
Aktorki
Aktorzy
Mini Sonda
MISS PORTALU
GRY
Zagraj
Źródła
HUMOR
Blondynki
Policjanci
Różne
HOROSKOP
PROGRAM TV Polonia
IMPREZY
Bilety
Fotorelacje
Wycieczki
LINKI

Tom Cruise wynajął Pałac Parkowy koło Berlina
Amerykański aktor Tom Cruise wynajął na czas kręcenia w Niemczech trzeciej części filmu "Mission Impossible" kompleks pałacowo-willowy pod Berlinem. Posiadłość pod nazwą Pałac Parkowy jest położona nad jeziorem Wannsee na południowo-zachodnich obrz
42-letni gwiazdor Hollywoodu oraz jego współpracownicy będą tam mieli do dyspozycji trzy wille i stary hotel, który wymaga jeszcze remontu - w sumie blisko 2800 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Na posesji znajduje się też lądowisko dla śmigłowców. Wynajem będzie miesięcznie kosztować producenta filmu 30.000 euro plus koszty eksploatacji.

Zdjęcia do "Mission Impossible" mają rozpocząć się najpóźniej w październiku w studiu filmowym w pobliskim Babelsbergu. U boku Toma Cruisa zagrają m.in. Carrie-Anne Moss, Kenneth Branagh i Scarlett Johansson. Część zdjęć Cruise chciał nakręcić w gmachu Reichstagu, ale nie zgodził się na to przewodniczący niemieckiego parlamentu.


Roger Moore i Sting uhonorowani tytułem rycerza

Znany głównie z roli Jamesa Bonda i Świętego aktor Roger Moore otrzymał od królowej brytyjskiej tytuł rycerza. Królowa także wręczyła Krzyż Imperium Brytyjskiego gwieździe muzyki Stingowi. Ceremonia odbyła się w pałacu Buckigham w Londynie. 75-letni Roger Moore dostał tytuł rycerski za pracę dla UNICEFu - ONZ-towskiej agencji działającej na rzecz dzieci. Sting dostał order za osiągnięcia muzyczne.

Roger Moore, który teraz przed nazwiskiem będzie mógł umieszczać tytuł "sir", dostał Krzyż Imperium Brytyjskiego w roku 1999. Jest już drugim byłym Jamesem Bondem, który otrzymał tytuł rycerski. Trzy lata temu rycerzem został Sean Connery. Sting, który jest muzykiem od ćwierć wieku, wcześniej był nauczycielem. Jest również aktywnym obrońcą środowiska.

Steffi Graf ma córeczkę

Była gwiazda tenisa Steffi Graf, żona światowej sławy tenisisty Andre Agassiego, urodziła w miniony piątek córeczkę w Las Vegas - poinformował w poniedziałek internetowy "Bunte.T-Online".

Rodzice wybrali dla małej imię Jaz.

34-letnia Steffi ma już syna Jadena Gila; córeczka przyszła na świat wcześniej niż się spodziewano - państwo Agassi mówili wcześniej, że rozwiązanie miało nastąpić w połowie listopada.

Poród był naturalny i wszystko przebiegło jak należy. "Rodzice nie posiadają się z radości. Mama i córka są zdrowe i wesołe. Nie było żadnych komplikacji" - powiedziała rzeczniczka Steffi Graf. (PAP)


| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |