Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiaty
FILM
Recenzje filmowe
MUZYKA
Nowości
GWIAZDOZBIÓR
Aktorki
Aktorzy
Mini Sonda
MISS PORTALU
GRY
Zagraj
Źródła
HUMOR
Blondynki
Policjanci
Różne
HOROSKOP
PROGRAM TV Polonia
IMPREZY
Bilety
Fotorelacje
Wycieczki
LINKI

Ich Troje przestaje istnieć
Ich Troje przestaje istnieć - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami lider zespołu Michał Wiśniewski. Jest to wspólna decyzja wszystkich członków grupy.
O rozwiązaniu Ich Troje Wiśniewski poinformował podczas konferencji w warszawskim Hotelu Europejskim. "Zespół przestaje istnieć, bo chciałbym zejść ze sceny niepokonany i mam nadzieję, że tak się stanie" - powiedział.

Ostatni koncert zespół zagra 30 września. Jak podkreślił Wiśniewski, występ ten na zawsze zakończy działalność Ich Troje. "Chcemy powiedzieć "żegnaj", a nie "do widzenia" - dodał. Gdzie odbędzie się pożegnalny koncert grupy, na razie nie ujawniono. "Zrobimy fajne show" - podkreślił lider grupy.

Wiśniewski zaznaczył również, że planowana na lato trasa koncertowa Ich Troje odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Podkreślił ponadto, że nie zamierza tracić kontaktu z pozostałymi członkami zespołu: Anną Świątczak i Jackiem Łągwą.

Rozwiązanie Ich Troje nie oznacza, że Wiśniewski zamierza wycofać się z życia publicznego. "Mam udziały w malutkiej stacji radiowej, która jest bardzo zadłużona. Staram się jej pomóc - powiedział. - Poza tym pracuję nad nowym filmem animowanym, którego zwiastun pokażemy w TVN w programie "Jestem, jaki jestem" - dodał.

Zespół Ich Troje powstał w 1996 roku. Początkowo grupę stanowili Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Magda Femme. W 2000 roku do grupy dołączyła Justyna Majkowska, zastępując Femme, która rozpoczęła karierę solową. W ubiegłym roku Majkowska odeszła z Ich Troje, a jej miejsce zajęła finalistka "Szansy na sukces" Anna Świątczak. W 2003 roku zespół Ich Troje reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji w Rydze, gdzie zajął 7. miejsce. (PAP)


Elton John zarobił na wyprzedaży 1,45 miliona funtów

Elton John zarobił 1,45 miliona funtów szterlingów na wyprzedaży wyposażenia swego domu w Londynie. Piosenkarz chce się urządzić na nowo; miał dość niektórych mebli i gadżetów, a poza tym potrzebował więcej miejsca, więc wszystko, co zbędne, wystawił na aukcję. W domu aukcyjnym Sotheby's pod młotek poszło ponad 400 obiektów, m.in. poduszki od Versacego, łóżko w stylu Art Deco, meble w stylu biedermeier, obrazy, ozdobna donica...

Wpływy okazały się znacznie wyższe od oczekiwanych; Sotheby's spodziewał się, że aukcja przyniesie "zaledwie" około miliona funtów szterlingów. Zadziałał "czynnik Eltona Johna" - powiedziała rzeczniczka domu aukcyjnego, komentując rezultat wyprzedaży.

Elton John potrzebuje miejsca m.in. na zbiór dzieł sztuki współczesnej i fotografii. Pozbył się więc wyposażenia, które skompletował w latach 90., czyli w okresie, kiedy miał problemy z narkotykami i alkoholem.

Sotheby's odtworzył na potrzeby aukcji sypialnię, jadalnię i salon piosenkarza. Chętni do wzięcia udziału w licytacji mogli tam zajrzeć i przekonać się na własne oczy, w jakich warunkach mieszkał Elton John.


| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |