Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiatyPoszukaj w poradach:
Poszukaj w archiwum:Po pierwsze: finanse
» Ubezpieczenia 

Wypadki, mandaty a ubezpieczenie

Zastanawiając się nad wyborem towarzystwa, w którym wykupisz ubezpieczenie, zwróć uwagę przede wszystkim na cenę polisy. Różnice mogą sięgać nawet kilkuset dolarów.

Wysokość opłaty za ubezpieczenie jest uzależniona od wieku kierowcy, stanu cywilnego, wartości auta i regionu w którym mieszka. Cena jest zależna także od mandatów i wypadków jakie mamy na sumieniu. W dużych miastach, gdzie wypadków jest wiele i towarzystwa częściej wypłacają odszkodowania, składki są z zasady znacznie wyższe niż na prowincji.

Kompanie ubezpieczeniowe to nie są organizacje charytatywne. Potrzebują rzetelnych informacji od klienta, aby ocenić ryzyko jakie przyjmują na siebie i wyliczyć odpowiednią stawkę jaką będziemy płacić. Nie warto zatajać przed agentem wypadków i mandatów które mamy na swoim koncie.

Czy wiesz, że...
Wszystkie formy banknotów wprowadzone do obiegu przez rząd Stanów Zjednoczonych od 1861 roku stanowią prawny środek płatniczy i mają pełne pokrycie zgodnie z ich nominalną wartością. Rząd Stanów Zjednoczonych nigdy nie przeprowadził dewaluacji waluty amerykańskiej.
Firma ubezpieczeniowa może to sprawdzić. Jeżeli zrobi to na początku to podniesie nam tylko składkę, ale jeżeli spowodujemy wypadek i nasze przewinienia wtedy wyjdą na jaw to zaczynają się kłopoty poważne. Nie pomogą żadne tłumaczenia płacz i pokora.

Tylko my sami będziemy odpowiedzialni za pokrycie wszystkich strat, co w Stanach Zjednoczonych oznacza duże pieniądze, które będziemy wydawać na odszkodowania, procesy sądowe i adwokatów, bez których nikt w sądzie nie będzie z nami rozmawiał.

W ten sposób możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt dolarów na początku, a stracić wszystko na końcu.

Paweł Berezowskiwydrukuj   |   wyślij znajomemu
Unia może płacić wyższe odsetki
Mały biznes
Dolar i symbole
Czy mogę ubezpieczyć dom sąsiada?
Ile kosztuje pożyczka?
Ubezpieczenie bez amerykańskiego prawa jazdy
Korzystaj z pomocy brokera
Mity o ubezpieczeniu na zdrowie
strona główna Powrót na strone główną Poradników
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |