Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Agnieszka i Albert Wyślij » życzenia » kwiaty
Dzisiejsze wiadomości
z Polski
ze Świata
z USA
polonijne
7 dni w skrócie
Przegląd prasy
Nauka i technika
Wiadomości sportowe
Media
Fotorelacje
Tydzień w obrazkach
Imprezy i wydarzenia
Dodaj fotoreportaż
Szukaj w archiwum:
  
Bezpłatna subskrypcja
Kalendarium
VI Forum Charyzmatyczne w Amerykańskiej Częstochowie
Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja z Chicago do Amerykańskiej Częstochowy
Rekolekcje dla Wdów i Wdowców
Prognoza pogody
Kursy walut w NBP
KUPNO SPRZEDAŻ
1$  0.0000 zł 1$  0.0000 zł
1€  0.0000 zł 1€  0.0000 zł
Najnowsze wiadomości
Giganci zapłacili olbrzymie podatki. Niektórzy nawet 1 mld zł 2018-06-14
Prawie 20 mld zł wyniosła wartość podatku dochodowego 500 największych firm w Polsce za ubiegły rok. Największym podatnikiem w Polsce za ubiegły rok okazuje się Grupa Kapitałowa PKN Orlen, która wykazała w swoim bilansie aż 1,5 mld zł podatku. W pierwszej piątce znalazły się także grupy: PZU, PKO BP, PGNiG oraz BZ WBK.
[...] >>>więcej
Rosja – Arabia Saudyjska 5:0 2018-06-14
Reprezentacja Rosji pokonała na inaugurację mistrzostw świata Arabię Saudyjską 5:0. Bramki dla gospodarzy turnieju zdobyli Jurij Gazinski, Denis Czeryszew (dwie), Artiom Dziuba i Aleksandr Gołowin.
[...] >>>więcej
Miesiąc piłkarskich emocji. Startuje mundial w Rosji 2018-06-14
Na Łużnikach w Moskwie odbyła się ceremonia otwarcia piłkarskich mistrzostw świata. Nowych mistrzów świata poznamy 15 lipca. Łącznie w Rosji zostaną rozegrane 64 spotkania. Mecze odbędą się w 11 miastach. Tytułu bronią Niemcy, którzy cztery lata temu w finale pokonali reprezentację Argentyny. Polacy zagrają w grupie H. 19 czerwca zmierzymy się z Senegalem, 24 czerwca z Kolumbią, a 28 czerwca z Japonią.
[...] >>>więcej
Ptaki i owady wytyczają trasy samolotów 2018-06-14
Dzięki obserwacji ptaków i owadów stworzono algorytm pozwalający na planowanie optymalnych tras przelotów samolotów pasażerskich. To dzięki nim latamy taniej.
[...] >>>więcej
Kalifornia będzie głosować, czy podzielić się na 3 stany 2018-06-13
Zwolennicy inicjatywy CAL 3 złożyli ponad 400 tys. podpisów z propozycją podziału, co oznacza, że inicjatywa kwalifikuje się do głosowania przy okazji wyborów powszechnych. Zgodnie z oświadczeniem biura Sekretarza Stanu Kalifornii, odbędą się one 6 listopada.
[...] >>>więcej
List polecony przyjdzie e-mailem. Gra toczy się o 2,2 mld zł 2018-06-13
Komunikacja między państwem a obywatelami, a także między urzędami ma się odbywać online. Operatorem e-systemu chce zostać Poczta Polska. Gra toczy się o 2,2 mld zł.
[...] >>>więcej
Okazała wygrana polskich siatkarek z Rosjankami 2018-06-13
Polska pokonała Rosję 3:0 (25:21, 25:18, 25:15) w meczu rozegranym w Wałbrzychu. Szóste z rzędu, a ogółem ósme zwycięstwo Polek w Lidze Narodów nie da im jednak awansu do Final Six.
[...] >>>więcej
100 milionów dla Polonii rozdane 2018-06-13
100 MILIONÓW NA 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI
Pieniądze na opiekę nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r., będące w dyspozycji Kancelarii Senatu, zostały rozdzielone. Ze 100 milionów złotych skorzystają także Polacy w Stanach Zjednoczonych. Oto na co w USA przeznaczą dofinansowanie tutejsze organizacje.
[...] >>>więcej
Bernard Krupinski zginął w katastrofie samolotu na Long Island 2018-06-13
Cztery osoby zginęły, gdy dwusilnikowy samolot pasażerski wpadł do oceanu. Wśród ofiar jest Bernard Krupinski, znany w metropolii właściciel firmy budowlanej, który pracował m.in. dla Marthy Stewart i Billy'ego Joela. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do katastrofy doszło z powodu fatalnych warunków pogodowych.
[...] >>>więcej
Polka pokieruje firmą IKEA w Chinach 2018-06-13
Anna Pawlak-Kuliga, która od prawie dwóch lat szefowała firmą IKEA w Polsce, od września obejmie stanowisko prezesa grupy IKEA w Chinach. Anna Pawlak-Kuliga, która od prawie dwóch lat szefowała firmą IKEA w Polsce, od września obejmie stanowisko prezesa grupy IKEA w Chinach. Ze skandynawskim koncernem związana jest od 10 lat. Najpierw pracowała w Wielkiej Brytanii, pięć lat temu przeniosła się do Polski.
[...] >>>więcej
Mobilne laboratorium wielkości kostki Rubika 2018-06-13
- To co trzymam w ręku to Genomtec Fresh, czyli przenośne laboratorium do diagnostyki w obszarze bezpieczeństwa żywności. Czyli możemy tutaj diagnozować zarówno uprawy - czy istnieje zagrożenie wystąpieniem patogenów, czy ich liczba jest tak duża, ze zaszkodzić może uprawom i rolnik wtedy wie, że powinien zastosować odpowiedni środek ochrony roślin. Dzięki temu nie używa ich w nadmiarze, to obniża jego koszty, a my możemy spożywać żywność, która jest znacznie lepszej jakości - mówi Miron Tokarski, prezes i współzałożyciel Genomtec S.A.
[...] >>>więcej
Jubileusz polonijnej parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Mississauga w Kanadzie 2018-06-13
Parafia świętego Maksymiliana Kolbe w Mississauga w Kanadzie obchodziła w niedzielę swój jubileusz. Jest to największa polonijna parafią na świecie, liczy ponad 40 tys. wiernych. Została powołana w 1979 roku. Posługują w niej misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.
[...] >>>więcej
FIFA zdecydowała: Mundial 2026 w Ameryce Północnej 2018-06-13
FIFA wybrała wspólną kandydaturę USA, Meksyku i Kanady na gospodarza mundialu w 2026 roku.
[...] >>>więcej
Amazon niszczy niepotrzebny towar dla maksimum zysku 2018-06-13
Ujawniona metoda firmy Amazon „destroy” polega na zwykłym niszczeniu produktów, by ciąć koszty magazynowania. Rząd RFN mówi o „gigantycznym skandalu”. Dosłownie całe tony nieużywanych lub już rozpieczętowanych, ale sprawnych produktów, w tym lodówki, telefony komórkowe, materace i meble, Amazon niszczy, aby nie musieć ich magazynować ani płacić podatków, jeżeli przeznaczyłby je na darowizny.
[...] >>>więcej
Krwawe walki między imigrantami w Niemczech 2018-06-13
W Chociebużu, we wschodnich Niemczech, doszło do starć ulicznych pomiędzy imigrantami z Czeczenii i Afganistanu. Policja zatrzymała 26 najbardziej agresywnych. Do szpitala przewieziono kilkunastu mężczyzn z ranami kłutymi klatki piersiowej i głowy. W szpitalu doszło do ponownej walki między imigrantami. W Chociebużu przebywa prawie 4 tysiące zarejestrowanych uchodźców. Mieszkańcy od miesięcy protestują przeciw agresywnym zachowaniom imigrantów.
[...] >>>więcej
Komorowski, Kwaśniewski i Wałęsa skarżą się na Polskę do UE 2018-06-13
Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa - trzech byłych prezydentów zaapelowało do Unii Europejskiej o obronę praworządności w Polsce przed działaniami prawicowego rządu Prawa i Sprawiedliwości - pisze AFP. Pod apelem do UE podpisali się również: byli premierzy: Cimoszewicz, Miller, Belka i Marcinkiewicz, byli szefowie MSZ: Olechowski, Rosati, Rotfeld i Sikorski oraz byli działacze antykomunistycznej opozycji: Frasyniuk, Lis i Bujak.
[...] >>>więcej
Trump: Każdy może wywołać wojnę. Odważni niosą pokój 2018-06-10
Prezydent Donald Trump skomentował swoje spotkanie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem. Na Twitterze amerykański prezydent powiedział, że przeprowadzone rozmowy to wielki postęp w kwestii denuklearyzacji Korei Północnej. Donald Trump podkreślił, że zakładnicy powrócili do kraju, Pjongjang zakończył swoje testy rakietowe oraz badania, a poligony nuklearne zostały zamknięte. Trump dodał także, że Kim Dzong Un chce zmienić swój kraj. - Tak jak powiedziałem dziś: Każdy może rozpocząć wojnę, ale tylko najbardziej odważni mogą wprowadzić pokój - napisał prezydent Stanów Zjednoczonych.
[...] >>>więcej
Papież Franciszek modlił się za rozmowy przywódców USA i Korei Północnej 2018-06-09
Papież Franciszek modlił się w niedzielę z wiernymi za pomyślny przebieg i rezultaty wtorkowych rozmów prezydenta USA Donalda Trumpa i przywódcy Korei Płn. Kim Dzong Una w Singapurze. „Niech rozmowy, które odbędą się w najbliższych dniach w Singapurze przyczynią się do pozytywnego rozwoju, który zapewni pokojową przyszłość Półwyspowi Koreańskiemu i całemu światu” – apelował Franciszek. „Wszyscy razem prośmy Matkę Bożą, Królową Korei, by wspierała te rozmowy” – apelował Papież Franciszek.
[...] >>>więcej
Trump spotka się z Kimem w Singapurze 12 czerwca 2018-06-09
Prezydent USA Donald Trump powiedział w czwartek, że "wszystko jest gotowe" do jego zaplanowanego na 12 czerwca spotkania w Singapurze z północnokoreańskim przywódcą Kim Dzong Unem. Kim przyleci do Singapuru już dwa dni wcześniej. Prezydent USA oczekuje, że spotkanie w Singapurze będzie poświęcone głównie kwestii denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego.
[...] >>>więcej
W Rosji mocno wzrósł import oleju palmowego... do produkcji sera 2018-06-09
W Rosji mocno wzrósł import oleju palmowego (o 35,8 proc.), z którego miejscowi producenci robią ser. Po wprowadzeniu embargo na europejską żywność w Rosji zwiększył się proceder produkcji fałszywego sera. Jego popularnym składnikiem jest olej palmowy. Szacuje się, że użyto go do produkcji nawet co czwartego sera oferowanego w Rosji.
[...] >>>więcej
Ceny paliw biły rekordy w 2012 r. 2018-06-09
W 2012 r. ceny paliwa wzrosły do 6 zł za litr. A były stacje, na przykład w Warszawie, na których w styczniu kierowcy płacili nawet ponad 6 zł.
5,11 zł/l .... taka bya cena paliwa 6 czerwca 2018 r.
[...] >>>więcej
Wspomnienie liturgiczne błogosławionych ojców Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka 2018-06-09
7 czerwca obchodzimy wspomnienie liturgiczne błogosławionych ojców Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, franciszkańskich misjonarzy męczenników z Peru. Zbigniew Strzałkowski urodził się w Tarnowie w 1958 r. Michał Tomaszek urodził się w Łękawicy w 1960 r. O. Zbigniew Strzałkowski i o. Michał Tomaszek 9 sierpnia 1991 r. w Pariacoto w Peru ponieśli śmierć męczeńską z rąk partyzantów organizacji komunistycznej „Świetlisty Szlak”. Po doraźnym "procesie" zostali zamordowani niedaleko wioski. Decyzją papieża Franciszka 5 grudnia ub. roku krakowscy franciszkanie zostali wyniesieni na ołtarze i ogłoszeni błogosławionymi.
[...] >>>więcej
Mistrzowie pomagania 2018-06-09
To nie są strongmani, to nie są siłacze. Wielu niewysokich chłopców, wiele drobnej budowy dziewcząt. A jednak to oni, a nie słynny Pudzian obchodzili mistrzowski jubileusz i otrzymali odznaki „Super Wolontariusza”. Kim są?
[...] >>>więcej
Japonia wymiera. Do 2500 r. może umrzeć ostatni Japończyk 2018-06-09
Tylko w ciągu ostatniego roku populacja Japończyków zmniejszyła się o 400 tysięcy. Japoński Urząd Statystyczny opublikował dane, z których wynika, że w 2017 roku urodziło się najmniej dzieci od 1899 - zaledwie 946 tysięcy. W tym samym roku zmarło 1,3 mln obywateli tego kraju.
[...] >>>więcej
Austria zamknie siedem meczetów 2018-06-09
Austria wydali kilku finansowanych z zagranicy imamów i zamknie siedem meczetów w ramach walki z politycznym islamem - informuje AFP.
[...] >>>więcej
Właściciele domów dostaną miliardy na ekoinwestycje 2018-06-08
Budżet programu "Czyste powietrze", który ma się przyczynić do redukcji smogu, wyniesie 103 mld zł. Pieniądze te będą przeznaczone m.in. na dopłaty do wymiany pieców i termomodernizacji domów najuboższch rodzin - informuje Ministerstwo Środowiska.
[...] >>>więcej
Policjant zatrzymał policjanta, który pomógł mu się urodzić 2018-06-08
Policja z New Jersey na swoim profilu opisuje historię swojego 27-letniego funkcjonariusza Michaela Pattersona, który zatrzymał za drobne przewinienie drogowego emerytowanego policjanta - jak się okazało zatrzymany był mężczyzną, który 27 lat wcześniej pomógł przyjść na świat Michaelowi.
[...] >>>więcej
Polskiemu podróżnikowi wyrwano serce w Meksyku 2018-06-07
Podróżnicy z Polski i Niemiec (Krzysztof Chmielewski oraz Holger Hagenbusch), zostali znalezieni martwi pod koniec kwietnia w Meksyku. Lokalne władze twierdziły, że doszło do wypadku drogowego i mężczyźni spadli ze skarpy w przepaść. Dopiero po kilku dniach wydało się, że brutalnie ich zamordowano. - Widziałem ciała Krzysztofa i Holgera. Moim zdaniem padli oni ofiarami karteli narkotykowych - mówi Rainer Hagenbusch, brat Holgera, który pojechał do Meksyku by osobiście wyjaśnić, co dokładnie się wydarzyło. - W Meksyku jest kilkanaście karteli. Każdy ma jakiś znak rozpoznawczy. Niektórzy ucinają lewą rękę, a inni prawą. Jeden z tych działających właśnie na terenie regionu Chiapas porzuca swoje ofiary bez lewej stopy i serca. Właśnie bez tej stopy, bez głowy oraz z niewielkim nacięciem i wyrwanym sercem znaleziono ciało Krzysztofa - twierdzi Hagenbusch. Kartele narkotykowe uprawiają tam m.in. mak i nikt - nawet policja - się tam nie zapuszcza.
[...] >>>więcej
Facebook przekazywał dane firmie, przed którą ostrzegał wywiad 2018-06-06
Facebook ledwo co ugasił najważniejsze pożary związane z aferą Cambridge Analytica i wydawało się, że wraca na prostą. Większą aferą jest jednak fakt, że dane użytkowników trafiały do Huaweia, chińskiego producenta urządzeń. W 2012 roku władze USA wydały ostrzeżenie przed współpracą z Huawei i ZTE (inny chiński producent) w związku z tym, że firmy te mogą stanowić długoterminowo zagrożenie dla bezpieczeństwa USA.
[...] >>>więcej
Lot z Singapuru do Nowego Jorku będzie trwał 19 godzin 2018-06-05
Prawie 19 godzin będzie trwał bezpośredni lot z Singapuru do Nowego Jorku, który od 11 października zaoferują Singapore Airlines. Połączenie będą obsługiwały samoloty Airbus A350-900 Ultra Long Range, zabierające 67 pasażerów w klasie biznes i 94 w klasie premium economy.
[...] >>>więcej
strona główna
Tydzień w obrazkach
Relikwie Błogosławionego Jana Pawła II
Ojciec Bartłomiej wśród kalifornijskich harcerzy
Rekolekcje młodzieży z polskich szkół dokształcających w USA
Piotr Rubik: Każdy nasz koncert jest rozmową z Janem Pawłem II
Krakowianki i Górale w programie świątecznym w kościele Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie
Polka, która uświęciła Chicago
60-lecie Chorągwi Harcerzy w USA; 1952-2012 r.
Do Amerykańskiej Częstochowy przybyli piesi pielgrzymi !!! Strudzeni, ale szczęśliwi...
Wspomnienia uczestników 10-tych już Wakacji z Panem Bogiem
XIV Polonijna Pielgrzymka Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy
Dziękuję Ci Mamo...
Opowieść o prawdziwej miłości w Yonkers
Śniadanie Wielkanocne pod pomnikiem Króla Jagiełły
Kiermasz Wielkanocny w Perth Amboy NJ
Golden Apple dla ANNA-Pol TRAVEL
Rekolekcje Młodych w Amerykańskiej Częstochowie
Hymn Polski - Mazurek Dąbrowskiego został napisany w 1797 roku
Zostań obywatelem USA
Zespół Ekumenia wprowadza nas w Adwent
Maria Skłodowska-Curie wspierała program stypendialny dla polskich studentów
Uroczystości 30-lecia Fundacji Jana Pawła II
MAKI w Watykanie
5 lat wakacji z Panem Bogiem
Światowe Dni Młodzieży 2011
Wota w najgłębszym kanionie Ziemi w hołdzie Janowi Pawłowi II i Polsce
Wycieczka do Akwarium w Camden, NJ
Maki wśród 20 tysięcy pielgrzymów w Stockbridge, Massachusetts
Polonijni mistrzowie mowy polskiej zaprezentowali się w Konkursie Opowiadania Legend
Polska ma najlepszych pilotów sportowych na świecie
Rekolekcje Młodzieżowe w Amerykańskiej Częstochowie
Serca dla Babć i Dziadków...
MARSZ DLA ŻYCIA W WASZYNGTONIE
The American premiere of the movie The Way Back
Światowe Dni Młodzieży w Madrycie - Pielgrzymka z Nowego Jorku
Pasterka w Amerykańskiej Częstochowie
Spotkanie wigilijne w Polskim Radio Nowy Jork 910
Mikołaj i prezenty dla samotnych
ALIZMA: na Wigilię wracamy do domu
Mikołaj w Amerykańskiej Częstochowie
Państwo Józef i Nadia Piotrowscy świętowali 65 rocznicę ślubu
Piłkarki ręczne z New Jersey ruszają na podbój Ameryki
Podaruj polskie książki polonijnym szkołom
66 rocznica Powstania Warszawskiego na Manhattanie...
Podróż marzeń przez Amerykę... w jaskini, na pustyni, w kanionie
Wakacje w U S A
Wesoła Marynarska Wiara na Kolonii w Amerykańskiej Częstochowie
Pierwszy egzamin maturalny w Polskiej Szkole Dokształcającej w Lakewood, NJ
Benedykt XVI: Myli się ten, kto sądzi, że prorocka misja Fatimy została zakończona
Do Peru ...tylko z ekspertem!
Przywitanie wiosny
Nowa płyta CD zespołu Effatha: Dzielmy się wiarą jak chlebem...
Amerykanie rzucili się na "Walentynki"
Ksiądz Jan Fiedurek odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP
Pan Józef Kowalski świętuje 110 urodziny
Działaczka zdobyła tytuł Miss Ameryki
Premiera iPad firmy Apple
Otwarcie Konsulatu Honorowego RP w Las Vegas
Białe Jasełka w Lakewood
Pasterka w Amerykańskiej Częstochowie
Boże Narodzenie
Płyta z polskimi kolędami w wykonaniu uczniów szkoły im. Św. Stanisława Kostki z Nowego Jorku
Inauguracyjny rejs największym statkiem pasażerskim świata
Zabawa Andrzejkowa w Lakewood
Andrzejki dla dzieci i młodzieży w Perth Amboy
Bortnik, Baumgartner, Grochecki i Sporek wybrani do Rady Dyrektorów P-SFUK
INSTYTUT PIAST zaprasza Polonię do wypełnienia internetowego sondażu POLONIA TODAY
Lech Wierzyński z California Honeydrops w plebiscycie SF Weekly
Before All Memory Is Lost
Piesza Pielgrzymka do Amerykańskiej Częstochowy
Kolejne udane „Wakacje z Panem Bogiem”
Polki popisały się w America's Got Talent 2009
Dominacja uczucia nad rozumem
19 lat wspaniałej pracy
Radosne chwile w Perth Amboy
Zjazd Polskich Szkół w Amerykańskiej Częstochowie
Ksiądz aresztowany na katolickim uniwersytecie za krytykowanie Baracka Husseina Obamy
Katedra Polska na Columbia University rozpocznie działalność w 2010 r.
Droga Krzyżowa na Manhattanie
Ponownie podium dla PPD Motorsport - Wiktorczyk trzeci w 100 Acre Wood Rally
Pianistka Nina Kuźma-Sapiejewska w New York Times
PPD Motorsport gotowe na 100 Acre Wood Rally
W obronie ŻYCIA
Klub Seniora im. Przyjaciół Jana Pawła II na Manhattanie
Trzej królowie w Amerykańskiej Częstochowie...
Trzech Króli w kościele św. Szczepana w Perth Amboy
Kolęda w Nowym Jorku
Instalacja nowego proboszcza w Perth Amboy przez Biskupa Bootkoskiego
Święty Mikołaj w Perth Amboy
Rekolekcje adwentowe na Manhattanie
Odkrywać świąteczny nastrój
Wieczór autorski Renaty Leś
Wspólna zabawa andrzejkowa
Storozynski elected President of Kosciuszko Foundation
Jak przygotować młodzież do życia w wierze?
Pierwszy modlitewnik
Polonia świętowała 90. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości
25-lecie CLASSIC TRAVEL
XXVII Festiwal Polskiej Piosenki Religijnej
Sukces Lecha Wierzyńskiego na Rawa Blues
Wakacyjne wspomnienia
71. Parada Pułaskiego na Manhattanie
Platforma Nowej Generacji II na Paradzie Pułaskiego
43. Festiwal Polsko-Amerykański zakończony...
Spotkanie ze Stanisławą Chobian-Cheron - autorką wspomnień pt. Wędrowne maki
Piesza Pielgrzymka z Great Meadows do Amerykańskiej Częstochowy
Wakacje z Panem Bogiem
Kontener darów dla szkoły im. Jana Pawła II w Peru
Kolonia Zuchowa w Duchowej Stolicy Polonii: OLIMPIADA 2008
Zobacz ślub córki prezydenta Busha
Polak zwyciężył w konkursie Nvidii
Benedykt XVI dziękuje za gościnne przyjęcie i zachęca do świadczenia o Chrystusie
Papież Benedykt XVI w USA
Papież Benedykt XVI z najwyższymi honorami powitany w Białym Domu
Jan Paweł II Papieżem Miłosierdzia
Czerwone Gitary w Chicago
Jasełka w Mount Olive
Zasmakować w Chicagowskiej Polonii
Chicagowski rejs z Izbą Gospodarczą
Medale Pro Memoria
XX Piesza Pielgrzymka z Great Meadows, NJ do Amerykańskiej Częstochowy
Wenecka Noc w Chicago
"Dawna Ameryka" - 41. kolonia zuchowa w Amerykańskiej Częstochowie
Chicago trophy dla Wisły Kraków
Jezuickie Dni dla Serca
Juwenalia w Chicago
Bajm ponownie w Chicago
Grażyna Auguścik w Chicago
Memorial Day - Zwycięzcy Pamiętani
654 absolwentów z 28 polskich szkół chicagowskich otrzymało dyplomy maturalne
Podhale Golf Club rozpoczął sezon golfiarski
Parada 3-Majowa w Chicago
Parada 3 Maja w Chicago - wszyscy Polacy, to jedna rodzina
Bierzmowanie na Manhattanie
Zion National Park
Death Valley - Dolina Śmierci
Krakowiak z Bostonu
Parada Pułaskiego w Nowym Jorku
Dzień Matki w Amerykańskiej Częstochowie
Czarna Madonna w sercu Manhattanu
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |