Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Józef i Roman Wyślij » życzenia » kwiaty
Dzisiejsze wiadomości
z Polski
ze Świata
z USA
polonijne
7 dni w skrócie
Przegląd prasy
Nauka i technika
Wiadomości sportowe
Media
Fotorelacje
Tydzień w obrazkach
Imprezy i wydarzenia
Dodaj fotoreportaż
Szukaj w archiwum:
  
Bezpłatna subskrypcja
Kalendarium
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
40-lecie KOMBII - New Britain, CT
40-lecie KOMBII - Greenpoint, NY
Prognoza pogody
Kursy walut w NBP
KUPNO SPRZEDAŻ
1$  0.0000 zł 1$  0.0000 zł
1€  0.0000 zł 1€  0.0000 zł
Najnowsze wiadomości
Polska wśród czterech największych eksporterów mebli na świecie 2017-02-27
Przed naszym meblarstwem kolejny dobry rok. Eksport sięgnie psychologicznej granicy 10 mld EUR. W zeszłym roku polskie fabryki wyprodukowały meble warte około 42,45 mld zł. Gros z nich wyjechało do zagranicznych odbiorców. Wartość eksportu przekroczyła 41,5 mld zł. Już w zeszłym roku Polska, która jest szóstym producentem mebli na świecie, była też czwartym co do wielkości ich eksporterem, a prognozy mówią o dalszym wzroście sprzedaży zagranicznej.
[...] >>>więcej
Pierwszy na świecie smartfon z ekranem 4K 2017-02-27
Sony pokazało w poniedziałek smartfon Xperia XZ Premium na Mobile World Congress w Barcelonie. Japońska spółka liczy na zwiększenie udziału w segmencie premium, gdzie dominują Apple, Samsung i Huawei. Jej aparat poza ekranem 4K HDR o przekątnej 5,5 cali ma także m.in. kamerę pozwalającą na kręcenie filmów w tempie 960 klatek na sekundę.
[...] >>>więcej
TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU POLSKIEGO 2017-02-27
Rozpoczyna się dziś 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to szczególny czas modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i wynagradzania Bogu za grzechy pijaństwa. Jubileuszowy Tydzień Modlitw rozpoczyna Narodowy Kongres Trzeźwości, którego hasło brzmi; „Ku trzeźwości Narodu. Odpowiedzialność rodziny, Kościoła, państwa i samorządu”. Jest on wyjątkową szansą na zjednoczenie działań wszystkich Polaków – mówi ks. bp Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości.
[...] >>>więcej
Wystawa „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie” 2017-02-27
Na gmachu Dowództwa Garnizonu Warszawa od dziś można oglądać wystawę „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie”. Inicjatywa wpisuje się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na wystawę składają się 24 portrety żołnierzy powojennego podziemia niepodległościowego. Wśród nich są zdjęcia m.in. Danuty Siedzikówny, płk. Witolda Pileckiego oraz płk. Łukasza Cieplińskiego. Poza ich wizerunkami są również stopnie wojskowe oraz daty urodzenia i śmierci. – To jest moment, w którym rzeczywiście myślimy o tym, że polski panteon chwały to nie są tylko żołnierze września, legioniści i bohaterowie wojny z 1920 r., ale są to również ci żołnierze, którzy nie oddali broni i nie zgodzili się ze zniewoleniem Polski po konferencji jałtańskiej i po zajęciu przez sowietów terytorium polskiego. Trwali przy państwie polskim, bronili narodu i nie wyrzekli się służby Polsce – powiedział wiceminister obrony narodowej, prof. Wojciech Fałkowski podczas otwarcia wystawy.
[...] >>>więcej
USA tracą do 600 mld USD na podróbkach i kradzieży tajemnic handlowych 2017-02-27
Amerykańska gospodarka traci nawet do 600 mld USD rocznie na podrabianych dobrach, pirackim oprogramowaniu i kradzieży tajemnic handlowych, szacuje Commission on the Theft of American Intellectual Property, prywatna firma monitorująca stan rynku. W ujawnionym w poniedziałek raporcie podkreślono, że same kradzieże tajemnic handlowych kosztują Stany Zjednoczone od 180 do 540 mld USD rocznie.
[...] >>>więcej
Polak z Oscarem! Pilarski wyróżniony za efekty specjalne 2017-02-27
Na szczęście nie potwierdziły się informacje, że polscy filmowcy nie mają w tym roku szans na Oscary. Nagrodę Akademii otrzymał Jacek Pilarski, członek zespołu, który otrzymał statuetkę za najlepsze efekty specjalne. Tegorocznego Oscara w tej jednej z najważniejszych technicznych kategorii otrzymała ekipa MPC, która przygotowywała efekty specjalne w filmie 3D „Księga dżungli”. W zespole Pilarski odpowiadał za tworzenie odpowiedniego tła dla skomplikowanych animacji komputerowych, czyli tzw. matte painting. To między innymi zapełnianie kadrów wzgórzami, roślinnością i stworzeniem cyfrowego nieba.
[...] >>>więcej
Niemiecka armia zwiększy się ze 178 tys. do 198 tys. żołnierzy 2017-02-26
Według minister von der Leyen do 2025 r. liczba zawodowych żołnierzy Bundeswehry wzrośnie do 198 tys.
[...] >>>więcej
Recydywista Grzegorz P. więził, gwałcił i oślepił 23-​letnią kobietę 2017-02-26
20 lat więzienia, pozbawienie praw publicznych, zakaz zbliżania się do ofiary i 200 tys. zł odszkodowania - to kara, jaką usłyszał Grzegorz P. Mężczyzna został skazany za uwięzienie w swoim mieszkaniu, oślepienie i zgwałcenie młodej kobiety. Do potwornego przestępstwa doszło w październiku 2015 r. w Gnieźnie.
[...] >>>więcej
Cyberprzestępcy najczęściej atakują banki 2017-02-26
Liczba ataków z sieci na banki rośnie. I są coraz bardziej różnorodne. Sektor finansowy od lat jest w czołówce najbardziej atakowanych sektorów.
[...] >>>więcej
Chiny walczą z „szarą” bankowością, aresztowano 800 osób 2017-02-26
Władze Chin walczą z ucieczką pieniędzy z kraju. W ubiegłym roku zlikwidowały ponad 380 nielegalnych banków, które przeprowadziły operacje na ponad 900 mld juanów (130 mld USD). Firmy i mali inwestorzy zaczęli wyprowadzać miliardy dolarów miesięcznie z Chin pod koniec 2015 roku w związku z obawą słabnięcia chińskiej waluty.
[...] >>>więcej
Oscary 2017. Wielka wpadka. "Moonlight" najlepszym filmem 2017-02-26
W kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa Oscara otrzymała Emma Stone za film "La La Land". W kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy Oscara dostał Casey Affleck za film "Manchester by the Sea".
[...] >>>więcej
Premier Wlk. Brytaniii ogłosi koniec swobody przepływu osób 2017-02-26
Premier Theresa May zapowie w przyszłym miesiącu, że osoby, które przyjadą do Wielkiej Brytanii po formalnym rozpoczęciu negocjacji w sprawie jej wyjścia z UE, nie otrzymają automatycznego prawa pobytu po Brexicie oraz będą mieli ograniczony dostęp do zasiłków i świadczeń socjalnych - napisał w poniedziałek dziennik "Telegraph".
[...] >>>więcej
Chiny walczą z "szarą" bankowością, aresztowano 800 osób 2017-02-26
Ponad 800 osób zostało aresztowanych w Chinach podczas operacji, której celem jest walka z szarą strefą bankową. Władze Chin walczą z ucieczką pieniędzy z kraju. W ubiegłym roku zlikwidowały ponad 380 nielegalnych banków, które przeprowadziły operacje na ponad 900 mld juanów (130 mld USD).
[...] >>>więcej
Tajowie inwestują w Międzyzdrojach 2017-02-26
Katowice, Kraków, Łódź i Międzyzdroje to miasta, w których nowym właścicielem hoteli stanie się U City z Tajlandii. Austriacki Warimpex Finanz und Beteiligungs Aktiengesellschaft sprzedał część hoteli ze swojego portfolio. Pod młotek poszły dwa obiekty w Czechach, jeden w Rumunii i pięć w Polsce.
[...] >>>więcej
Buffett ma już ponad 130 mln akcji Apple 2017-02-26
Warren Buffett, prezes i dyrektor zarządzający Berkshire Hathaway poinformował, że jego wehikuł inwestycyjny zakupił w tym roku już około 120 mln akcji Apple, donosi Reuters.
[...] >>>więcej
Rząd Portugalii zataił wyprowadzenie do rajów podatkowych 5 proc. PKB 2017-02-26
Od 2011 do 2014 r. wyprowadzono do rajów podatkowych z Portugalii 10 mld euro, czyli kwotę odpowiadającą około 5 proc. PKB kraju. Informacja o wysokich transferach była znana i ukrywana przez niektórych członków ówczesnego rządu Pedra Passosa Coelho.
[...] >>>więcej
Islamiści ścięli niemieckiego żeglarza. "Barbarzyństwo" 2017-02-26
Islamiści z ugrupowania Abu Sajaf ścięli 70-letniego niemieckiego zakładnika, który został porwany pod koniec ubiegłego roku. Filipiński rząd potępił ten barbarzyński akt.
[...] >>>więcej
Marine Le Pen wygra pierwszą turę wyborów 2017-02-23
Szefowa skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Marine Le Pen zwyciężyłaby w I. turze wyborów prezydenckich zyskując 27.5 proc. głosów – wynika z sondażu BVA-Salesforce opublikowanego w czwartek. Oznacza to, że szefowa FN przeszłaby do II. tury wyborów. Na drugiej pozycji uplasowałby się Emmanuel Macron z 21 proc. głosów, na trzeciej zaś – Francois Fillon, polityk umiarkowanie prawicowy, który zdobyłby 19 proc. głosów. Wybory prezydenckie we Francji odbędą się 23 kwietnia.
[...] >>>więcej
Gliwice - wystawa o historii kremu Nivea 2017-02-23
106 lat mija w tym roku od stworzenia śnieżnobiałego kremu Nivea (stąd jego nazwa: Nivea - od łacińskiego nix, nivis, czyli śnieg) - pierwszego na świecie kosmetyku wytwarzanego na skalę przemysłową. Jeden z jego twórców Oscar Troplowitz urodził się w 1863 r. w Gliwicach w rodzinie niemieckich Żydów.
[...] >>>więcej
Prezydent Ukrainy: prawdopodobieństwo ataku Rosji na Ukrainę jest duże 2017-02-22
Prawdopodobieństwo ataku Rosji na Ukrainę jest duże - uważa prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Mówił o tym podczas spotkania kierownictwa sztabu generalnego ukraińskich sił zbrojnych. O zagrożeniu świadczy liczba żołnierzy zgromadzonych przez Rosję w pobliżu granicy. Według informacji podanych przez Petra Poroszenkę Rosja zgromadziła w pobliżu granicy z Ukrainą 50 tysięcy żołnierzy, 470 czołgów, ponad 1,7 tys. pojazdów opancerzonych, około 390 systemów artyleryjskich, 220 systemów rakietowych, 490 samolotów i 24 okręty wojskowe.
[...] >>>więcej
Wróg ukrył się w domowej elektronice 2017-02-22
Podsłuch w tosterze? Kamera w ekspresie do kawy? Producenci i politycy nie przejmują się ciemną stroną internetu rzeczy. Nawet w drobnym AGD coraz częściej instalowane są moduły Wi-Fi. To zwiększa ryzyko uzyskania przez osoby niepożądane dostępu do naszych sieci. Wcześniej cyberprzestępcy przejmowali kontrolę nad komputerami i smartfonami. Dziś mogą użyć przeciwko nam telewizorów, odkurzaczy, szczoteczek do zębów lub inteligentnych opasek i zegarków
[...] >>>więcej
Oferta właściciela Snapchata warta 19,5-22,2 mld USD 2017-02-22
Szykujący się do wejścia na giełdę właściciel Snapchata, jednej z najpopularniejszych aplikacji mobilnych i charakterze społeczenościowym zamierza ustalić wartość oferty IPO w przedziale od 19,5 mld do 22,2 mld USD, co może być trzecią co do wielkości oferta w segmencie spółek technologicznych w ostatniej dekadzie, donosi Reuters.
[...] >>>więcej
A. Zalewska: wszystkie podręczniki będą darmowe 2017-02-22
Podręczniki będą darmowe od klasy I do ostatniej przekształconego gimnazjum – zapewniła w środę minister edukacji narodowej Anna Zalewska.
[...] >>>więcej
Prezydent podpisał nowelizację ustawy o swobodzie działalności gospodarczej 2017-02-22
Prezydent Andrzej Duda podpisał w środę nowelizację ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Nowela zakłada, że tworząc prawo będzie się badać wpływ przepisów na mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.
[...] >>>więcej
Będą zmiany kadrowe w MSZ i polskich placówkach dyplomatycznych 2017-02-22
Rząd chce wymienić kadry dyplomatyczne. Weryfikacją mają zostać objęci pracownicy Ministerstwa Spraw Zagranicznych i placówek zagranicznych – dowiedział się dziennik „Rzeczpospolita”. Na razie nie wiadomo jak rozległe będą zmiany, ale proces ma trwać sześć miesięcy.
[...] >>>więcej
Szef kontrwywiadu: w Niemczech jest 1,6 tys. islamskich terrorystów 2017-02-22
W Niemczech przebywa obecnie 1 600 osób zaliczanych przez kontrwywiad do środowiska islamistyczno-terrorystycznego – powiedział szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Massen w środę podczas międzynarodowego kongresu policji w Berlinie.
[...] >>>więcej
Strażacy apelują: Nie wchodźmy na zamarznięte jeziora i rzeki 2017-02-22
Od początku roku 23 osoby zmarły, a 44 zostały poszkodowane w wyniku załamania się pod nimi lodu na jeziorach i rzekach. – Robi się coraz cieplej i lód staje się coraz bardziej kruchy, cieńszy i niebezpieczny. Trwają ferie zimowe. Apelujemy do rodziców, wychowawców opiekunów o szczególną opiekę nad dziećmi - powiedział w środę PAP rzecznik Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak.
[...] >>>więcej
Dwóch chłopców, pod którymi załamał się lód, nie żyje. Mieli 7 i 11 lat 2017-02-22
Nie żyją dwaj chłopcy, którzy wpadli pod lód na Regaliczce na Wyspie Puckiej w Szczecinie. Mimo długiej reanimacji chłopcom nie udało się przywrócić czynności życiowych. Chłopcy byli w wieku 7 i 11 lat.
[...] >>>więcej
Irlandia. Polak znaleziony martwy na parkingu dla ciężarówek 2017-02-22
Irlandzka policja poinformowała w środę o prowadzonym śledztwie ws. śmierci 40-letniego kierowcy ciężarówki, który we wtorek wieczorem został znaleziony martwy na parkingu w Fermoy koło miasta Cork. Według informacji PAP mężczyzna był Polakiem.
[...] >>>więcej
Firmy szykują się do przenosin z Wysp 2017-02-22
Brexit może spowodować, że do Polski wejdą nowi przedsiębiorcy, a wielu polskich pracowników wróci z emigracji. Zapowiadane przez brytyjski rząd rozpoczęcie procedury brexitu potęguje działania firm, które myślą o wyprowadzce z Wysp. Z samego tylko sektora finansowego ma zniknąć 30 tys. miejsc pracy, z czego jedna trzecia w bankowości, a dwie trzecie w księgowości, usługach prawnych i doradczych — wynika z wyliczeń brukselskiego think- -tanku Bruegel. Czy oznacza to szansę, że do Polski wejdą nowi przedsiębiorcy, a nasi rodacy powrócą z emigracji?
[...] >>>więcej
strona główna
Tydzień w obrazkach
Relikwie Błogosławionego Jana Pawła II
Ojciec Bartłomiej wśród kalifornijskich harcerzy
Rekolekcje młodzieży z polskich szkół dokształcających w USA
Piotr Rubik: Każdy nasz koncert jest rozmową z Janem Pawłem II
Krakowianki i Górale w programie świątecznym w kościele Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie
Polka, która uświęciła Chicago
60-lecie Chorągwi Harcerzy w USA; 1952-2012 r.
Do Amerykańskiej Częstochowy przybyli piesi pielgrzymi !!! Strudzeni, ale szczęśliwi...
Wspomnienia uczestników 10-tych już Wakacji z Panem Bogiem
XIV Polonijna Pielgrzymka Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy
Dziękuję Ci Mamo...
Opowieść o prawdziwej miłości w Yonkers
Śniadanie Wielkanocne pod pomnikiem Króla Jagiełły
Kiermasz Wielkanocny w Perth Amboy NJ
Golden Apple dla ANNA-Pol TRAVEL
Rekolekcje Młodych w Amerykańskiej Częstochowie
Hymn Polski - Mazurek Dąbrowskiego został napisany w 1797 roku
Zostań obywatelem USA
Zespół Ekumenia wprowadza nas w Adwent
Maria Skłodowska-Curie wspierała program stypendialny dla polskich studentów
Uroczystości 30-lecia Fundacji Jana Pawła II
MAKI w Watykanie
5 lat wakacji z Panem Bogiem
Światowe Dni Młodzieży 2011
Wota w najgłębszym kanionie Ziemi w hołdzie Janowi Pawłowi II i Polsce
Wycieczka do Akwarium w Camden, NJ
Maki wśród 20 tysięcy pielgrzymów w Stockbridge, Massachusetts
Polonijni mistrzowie mowy polskiej zaprezentowali się w Konkursie Opowiadania Legend
Polska ma najlepszych pilotów sportowych na świecie
Rekolekcje Młodzieżowe w Amerykańskiej Częstochowie
Serca dla Babć i Dziadków...
MARSZ DLA ŻYCIA W WASZYNGTONIE
The American premiere of the movie The Way Back
Światowe Dni Młodzieży w Madrycie - Pielgrzymka z Nowego Jorku
Pasterka w Amerykańskiej Częstochowie
Spotkanie wigilijne w Polskim Radio Nowy Jork 910
Mikołaj i prezenty dla samotnych
ALIZMA: na Wigilię wracamy do domu
Mikołaj w Amerykańskiej Częstochowie
Państwo Józef i Nadia Piotrowscy świętowali 65 rocznicę ślubu
Piłkarki ręczne z New Jersey ruszają na podbój Ameryki
Podaruj polskie książki polonijnym szkołom
66 rocznica Powstania Warszawskiego na Manhattanie...
Podróż marzeń przez Amerykę... w jaskini, na pustyni, w kanionie
Wakacje w U S A
Wesoła Marynarska Wiara na Kolonii w Amerykańskiej Częstochowie
Pierwszy egzamin maturalny w Polskiej Szkole Dokształcającej w Lakewood, NJ
Benedykt XVI: Myli się ten, kto sądzi, że prorocka misja Fatimy została zakończona
Do Peru ...tylko z ekspertem!
Przywitanie wiosny
Nowa płyta CD zespołu Effatha: Dzielmy się wiarą jak chlebem...
Amerykanie rzucili się na "Walentynki"
Ksiądz Jan Fiedurek odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP
Pan Józef Kowalski świętuje 110 urodziny
Działaczka zdobyła tytuł Miss Ameryki
Premiera iPad firmy Apple
Otwarcie Konsulatu Honorowego RP w Las Vegas
Białe Jasełka w Lakewood
Pasterka w Amerykańskiej Częstochowie
Boże Narodzenie
Płyta z polskimi kolędami w wykonaniu uczniów szkoły im. Św. Stanisława Kostki z Nowego Jorku
Inauguracyjny rejs największym statkiem pasażerskim świata
Zabawa Andrzejkowa w Lakewood
Andrzejki dla dzieci i młodzieży w Perth Amboy
Bortnik, Baumgartner, Grochecki i Sporek wybrani do Rady Dyrektorów P-SFUK
INSTYTUT PIAST zaprasza Polonię do wypełnienia internetowego sondażu POLONIA TODAY
Lech Wierzyński z California Honeydrops w plebiscycie SF Weekly
Before All Memory Is Lost
Piesza Pielgrzymka do Amerykańskiej Częstochowy
Kolejne udane „Wakacje z Panem Bogiem”
Polki popisały się w America's Got Talent 2009
Dominacja uczucia nad rozumem
19 lat wspaniałej pracy
Radosne chwile w Perth Amboy
Zjazd Polskich Szkół w Amerykańskiej Częstochowie
Ksiądz aresztowany na katolickim uniwersytecie za krytykowanie Baracka Husseina Obamy
Katedra Polska na Columbia University rozpocznie działalność w 2010 r.
Droga Krzyżowa na Manhattanie
Ponownie podium dla PPD Motorsport - Wiktorczyk trzeci w 100 Acre Wood Rally
Pianistka Nina Kuźma-Sapiejewska w New York Times
PPD Motorsport gotowe na 100 Acre Wood Rally
W obronie ŻYCIA
Klub Seniora im. Przyjaciół Jana Pawła II na Manhattanie
Trzej królowie w Amerykańskiej Częstochowie...
Trzech Króli w kościele św. Szczepana w Perth Amboy
Kolęda w Nowym Jorku
Instalacja nowego proboszcza w Perth Amboy przez Biskupa Bootkoskiego
Święty Mikołaj w Perth Amboy
Rekolekcje adwentowe na Manhattanie
Odkrywać świąteczny nastrój
Wieczór autorski Renaty Leś
Wspólna zabawa andrzejkowa
Storozynski elected President of Kosciuszko Foundation
Jak przygotować młodzież do życia w wierze?
Pierwszy modlitewnik
Polonia świętowała 90. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości
25-lecie CLASSIC TRAVEL
XXVII Festiwal Polskiej Piosenki Religijnej
Sukces Lecha Wierzyńskiego na Rawa Blues
Wakacyjne wspomnienia
71. Parada Pułaskiego na Manhattanie
Platforma Nowej Generacji II na Paradzie Pułaskiego
43. Festiwal Polsko-Amerykański zakończony...
Spotkanie ze Stanisławą Chobian-Cheron - autorką wspomnień pt. Wędrowne maki
Piesza Pielgrzymka z Great Meadows do Amerykańskiej Częstochowy
Wakacje z Panem Bogiem
Kontener darów dla szkoły im. Jana Pawła II w Peru
Kolonia Zuchowa w Duchowej Stolicy Polonii: OLIMPIADA 2008
Zobacz ślub córki prezydenta Busha
Polak zwyciężył w konkursie Nvidii
Benedykt XVI dziękuje za gościnne przyjęcie i zachęca do świadczenia o Chrystusie
Papież Benedykt XVI w USA
Papież Benedykt XVI z najwyższymi honorami powitany w Białym Domu
Jan Paweł II Papieżem Miłosierdzia
Czerwone Gitary w Chicago
Jasełka w Mount Olive
Zasmakować w Chicagowskiej Polonii
Chicagowski rejs z Izbą Gospodarczą
Medale Pro Memoria
XX Piesza Pielgrzymka z Great Meadows, NJ do Amerykańskiej Częstochowy
Wenecka Noc w Chicago
"Dawna Ameryka" - 41. kolonia zuchowa w Amerykańskiej Częstochowie
Chicago trophy dla Wisły Kraków
Jezuickie Dni dla Serca
Juwenalia w Chicago
Bajm ponownie w Chicago
Grażyna Auguścik w Chicago
Memorial Day - Zwycięzcy Pamiętani
654 absolwentów z 28 polskich szkół chicagowskich otrzymało dyplomy maturalne
Podhale Golf Club rozpoczął sezon golfiarski
Parada 3-Majowa w Chicago
Parada 3 Maja w Chicago - wszyscy Polacy, to jedna rodzina
Bierzmowanie na Manhattanie
Zion National Park
Death Valley - Dolina Śmierci
Krakowiak z Bostonu
Parada Pułaskiego w Nowym Jorku
Dzień Matki w Amerykańskiej Częstochowie
Czarna Madonna w sercu Manhattanu
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |