Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Cezary i Maria Wyślij » życzenia » kwiaty

Film
TV
Muzyka
Radio
Prasa
Polonia w świecie
Zdrowie i uroda
Redakcja Poleca
Najnowsze
Dodaj Link
Szukaj w linkach:     
Powiadamianie o nowych linkach:


Technika » Komputery » Porady
Szybki internet - raporty
Internetowy poradnik dla osób korzystający z DSL i kabla. Raporty cenowe i jakościowe. Na stronie można znaleźć wiele narzędzi użytecznych przy konfiguracji i utrzymaniu w należytym stanie swojego łącza. Ponadto w zasobach witryny znajduje się spory dział "download" oferujący darmowe aplikacje i programy zwiększające efektywność i bezpieczeństwo szybkich łączy.
Bezpieczny komputer
Na łamach witryny znajdują się dwa skanery oceniające podatność komputera na ataki z zewnątrz: Test My Shields oraz Probe My Ports. Pierwszy z nich ocenia skuteczność naszego firewalla. Drugi z testów to skaner zabezpieczeń portów, które najczesciej łamią hakerzy.
Adobe Photoshop
Świetny serwis dla użytkowników Adobe Photoshop. Zawiera ogromną kolekcję "tutoriali", kursów, dodatków, wtyczek, porad oraz innych materiałów, przydatnych w pracy z programem. Witryna w wersji angielskiej, co nie stanowi utrudnienia, bo teksty są proste i bogato ilustrowane. Dodatkowo bogaty zbiór linków.
Photoshop
Wszystko o Photoshopie.
NetWorld
Czasopismo poświęcone tematyce sieci komputerowych i telefonicznych oraz najnowszym technologiom komunikacyjnym. Newsy, informacje o seminariach, archiwum.
Nazwa.net.pl - Internetowy Słownik Komputerowy
Posiada łatwy w użyciu katalog haseł z zakresu Internetu oraz tematyki komputerowej.
Benchmark
Największy w Polsce ranking wyników FPS. Sterowniki, pliki, benchmarki. Recenzje i testy sprzętu.
Krasnal
Krasnal to nazwa rozbudowanego serwera HTTP, w skład którego wchodzi Apache, PHP, Perl, baza danych MySQL i jeszcze kilka innych, przydanych narzędzi. Całość po zainstalowaniu na komputerze wyposażonym w Windows tworzy gotowe środowisko pracy dla twórcy stron WWW. Pakiet przydatny jest zwłaszcza dla początkujących webmasterów.
Linux
Źródło informacji na temat systemu operacyjnego Linux, który zdobywa coraz większą popularność. Można tu znaleźć aktualności z rynku, informacje o programach, firmach, artykuły (również dla osób początkujących). Nie brakuje odnośników do stron WWW czy forum, na którym można wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami Linuxa.
PCmaniac
PCmaniak.pl to polski serwis komputerowy, na którym codziennie można znaleźć najświeższe news, aktualności ze świata Internetu, pobrać oprogramowanie, podyskutować na forum o komputerach.
MocnyWeb
MocnyWeb - katalog najładniejszych polskich stron i zarazem magazyn o webdesignie. Idea naczelna MocnegoWebu jest integracja polskiego środowiska projektantów stron i dostarczanie inspiracji, informacji oraz rozrywki dla wszystkich, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się tworzeniem dla nowego medium, jakim jest World Wide Web.
Linki od 1 do 11 ( razem : 11 )
Strony:  [ 1 ]
powrót strona główna
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |