Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Wincenty i Mirabela Wyślij » życzenia » kwiaty
Bezpieczeństwo


BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁANIA DANYCH

Portal NY.PL gwarantuje użytkownikom pełne bezpieczeństwo przesyłania wszystkich danych niezbędnych do dokonywania zakupów i innych operacji na jego stronie za pośrednictwem internetu.

Portal spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszelkie transakcje odbywają się na tzw. secure server. Ponadto towar dostarczany jest wyłącznie na adres odpowiadający adresowi karty kredytowej, co praktycznie wyklucza możliwość użycia jej do zrobienia zakupów internetowych przez oszustów.

Bezpieczeństwa przekazu poufnych informacji na temat naszych użytkowników, zwłaszcza danych personalnych oraz numerów kart kredytowych, które przechowywane są na serwerze zewnętrznym instytucji finansowej, strzeże jedna z najlepszych metod szyfrowania danych - Secure Socket Layer (SSL).

Technologii szyfrowania poddane są także szczegóły wszystkich przeprowadzanych transakcji. Dane z tej bazy a także adresy e-mailowe i pocztowe, numery telefonów oraz wszelkie informacje na temat kart kredytowych wymieniane są wyłącznie między uczestnikami przeprowadzanych przez sklep transakcji i nigdy, w żadnej formie nie są ani nie zostaną przekazane osobie lub instytucji nie włączonej w realizację konkretnego, zleconego przez klienta kontraktu.

Jedynie niezbędne informacje, dotyczące tylko realizowanego za ich pośrednictwem fragmentu zamówienia, portal przekazuje tylko przewoźnikom (UPS, USPS, Federal Express) oraz płatnikom rachunków na kartach kredytowych (bankom i kompaniom kredytowym).

Zgodnie z Fair Credit Billing Act wystawcy kart kredytowych nie mogą obciążać ich właścicieli konsekwencjami operacji finansowych przeprowadzonych przy użyciu skradzionych kart lub zdobytych nielegalną drogą numerów tych dokumentów.

Obowiązek niezwłocznego powiadomienia wystawcy karty kredytowej o przeprowadzonej przy jej pomocy nieautoryzowanej transakcji spoczywa na kliencie portalu, zgodnie z postanowieniami prawa bankowego i zachowaniem wszystkich przewidzianych terminów i procedur.

 

 

strona główna powrót
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |