Filmy Książki Prasa Dom Delikatesy Dewocjonalia Kwiaty Podróże Internet TV Zakupy w USA
Imieniny obchodzą: Ireneusz i Raissa Wyślij » życzenia » kwiaty
About Us

Portal NY.PL - to owoc pracy trzech firm, kilkudziesięciu współpracowników i najlepszych polskich programistów. Pragniemy, aby portal dobrze służył wszystkim Polakom w Ameryce. Można tu znaleźć pracę, założyć e-mail, zrobić zakupy i... spotkać miłość swojego życia!

NY.PL - the new Polish portal on the web in the U.S. The portal provides a wide range of resources: from Polish news to Polish products in our online store. Here you can find job opportunities, buy a car, setup your own e-mail account and... find the love of your life!
  

P O R T A L   NY.PL
ADMINISTRACJA
New York, NY
tel. 917 364-2001

Informacja ogólna
e-mail: info@NY.PL

Administrator serwerów
e-mail: Admin@NY.PL

Administrator kont e-mailowych
e-mail: Poczta@NY.PL

 

ZAKUPY ONLINE
tel. 917 364-2001
e-mail: sales@NY.PL
e-mail: Zakupy@NY.PL

DZIAŁ REKLAMY
tel. 917 364-2001
e-mail: Reklama@NY.PL

SERWISY  INFORMACYJNE
e-mail: News@NY.PL

KALENDARIUM  IMPREZ
e-mail: Kalendarium@NY.PL

DZIAŁ OGŁOSZEŃ
e-mail: Ogloszenia@NY.PL

DZIAŁ POZNAJMY SIĘ
e-mail: Poznajmysie@NY.PL

REDAKCJA ROZMAITOŚCI
e-mail: Porady@NY.PL

REDAKCJA LINKÓW
e-mail: Linki@NY.PL

 

 

strona główna powrót
| O portalu | Bezpieczeństwo | Prywatność | Pomoc | | Poślij znajomym | Startuj z NY.PL |